choose interior

FOR YOURSELF

Producent mebli klasycznych i nowoczesnych

Piękno formy oraz solidność wykonania jest tym, czym kierujemy się w naszej pracy od dawna.

Dla tych, którzy chcą zbudować unikalną aranżację w swoim mieszkaniu, oferujemy szeroką gamę produktów do jadalni, sypialni i salonu. Nasze meble pojektujemy z myślą o przestronnych, nowoczesnych jak i stylowych wnętrzach, w których każdy może poczuć się jak w domu. Do ich powstania wykorzystujemy starannie dobrane drewno oraz okleiny naturalne, których piękno uwidacznia się pod warstwami odpowiednio dobranych barw.  

Meble do sypialni, stworzone są tak, by zapewnić komfort i odzwierciedlić osobistą strefę w Państwa domu. Różnorodność w wymiarach szaf, szafeczek, komód czy toaletek, pozwala na zaprojektowanie pięknej garderoby skrojonej na miarę. Łóżko z wysokim szczytem, wykończone wyrazistą tkaniną, będzie nieodzownym elementem całej tej kombinacji.

Przestrzeń w salonie czy jadalni, jest miejscem na funkcjonalne meble, pośród których toczy się nasze codzienne życie. Kolory wnętrz, tak jak i wybarwienie mebli potrafią zmienić wyraz pokoju nie do poznania. Przeszklone witryny pozwolą na dokładną ekspozycję ulubionych dekoracji, a podświetlone wnętrza brył, jeszcze bardziej podkreślą ten efekt. Dobór odpowiedniego stołu, krzeseł bądz sofy jest ważny, ponieważ zapewnia nam komfort oraz harmonię ducha.

Naszą wspólną pracę dedykujemy tym, którzy potrafią docenić niepowtarzalność formy i precyzja wykończenia. Nad całością procesów technologicznych czuwa doświadczony i znakomicie wyszkolony zespół projektantów, technologów oraz pracowników produkcyjnych. Proces powstawania naszych mebli, oparty jest na sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego oraz zaawansowanych technologiach naszej branży. 

 

INSPIRACJE TARANKO

#Tarankoinspiruje